oleksa_sref: (Default)
Війна на Донбасі дає змогу поглянути на наше минула новим поглядом.
 
Дивлячись як "одночленці" гатять по мирних кварталах щоби звинуватити ЗСУ, усвідомлюєш, як МГБ свого часу перевдягалися у форму УПА з тією ж метою (контора, що тоді, що тепер одна!)
 
Читаючи як генії стратегії Новообросії раз по раз кидають своїх бійців в одному й тому ж напрямку - пригадуєш мемуарні здивування німецьких командирів часів ДСВ від безперервних та безглуздих радянських атак з одних й тих же напрямків. Що тоді, що зараз не в честі рашкостратегів життя солдата. 
І весь цей радянський пафос про "невідомого солдата" він тому й виник, що ніхто й ніколи не переймався бодай вірно порахувати та зафіксувати кожну смерть на фронті. Минули часи, а в рашці нічого не змінилось. 


oleksa_sref: (Default)
 Сьогодні вранці в бою під Луганськом українські військові захопили дві БМД Псковської дивізії ВДВ Росії.

У машині виявлений повний пакет документів – від водійських прав до військових документів. Особовий склад і машина приписані до в/ч 74268, першої парашутно-десантної роти Псковської дивізії ВДВ.

Серед речей, зокрема, знайдено особистий планшет командира взводу гвардії лейтенанта Попова. Екіпаж БМД зник.
Позичив звідси

З.І. На початку донбаської авантюри путлера у наших хлопців БМД віджимали. Тепер рашка шле нам строковиків, які кидають своє залізяччя. Як все змінилось...

oleksa_sref: (Default)
Вы никогда не поверите. Я тоже не поверил бы если кто то другой рассказал бы.

Более 400 контрактников дагестанцев убито на Украине.

224 человека привезли пару дней назад в Дагестан. 200 человек из тех кто в Шали служил, 70 в Ханкале.

У многих психика поехала. Один отец поехал забрать сына. Когда увидел сына на месте умер. Много тех кто под трибунал пошли.

Ощущение что они через мясорубку пошли.

И т.д.

позичив звідси


З.І. У мого друга родичі в Тулі. Нещодавно їхній син повернувся з Донбасу. Вантаж 200. Танкіст. Рашка сука не жаліє ані своїх, ані чужих. #Terrorussia!
oleksa_sref: (Default)
Так таки "военторг" знаходиться в рашці?

Спецгрупою контррозвідки Служби безпеки Україниспільно з бійцями батальйону «Айдар» ліквідованорозвідувально-диверсійну групу терористичної організації«Луганська народна республіка», яка коректувала вогоньартилерійських гармат та мінометних розрахунків терористів попозиціях сил АТО та мирних кварталах.

У одного з бойовиків, який був членом групи так званого «Всевеликого війська Донського», знайдено військове спорядження російського виробництва, що належить МО РФ, в/ч 55472. Це підтверджує відповідний формуляр з печаткою військової частини. За оцінкою фахівців, знайдене спорядження – артилерійська панорама ПГ-1М, використовується для наведення артилерійських гармат при стрільбі прямою наводкою із закритих позицій.

У бойовика були знайдені таблиці коректування вогню та інша документація, яка свідчить про участь Російської Федерації у підтримці терористів, що орудують на території Луганщини.СБУ

oleksa_sref: (Default)
Вам тварюкам мало було жертв малазійського Боїнгу? Знову корегувальник помилився, "на войне бывает"? Щоби ви суки здихали повільно, щоб вистачило часу згадати кожну жертву ваших кривих рук!

В РНБО підтвердили інформацію про обстріл бойовиками колони мирних жителів в Луганській області. Про це заявив речник РНБО Андрій Лисенко.

"На трасі між Хрящуватим та Новосвітлівкою з Градів та мінометів, переданих бандитам з Російської федерації обстріляли колону мирних мешканців", - заявив Лисенко.

"Загинуло багато людей, в тому числі жінки і діти", - додав він.

Водночас, він не зміг назвати точної кількості загиблих.

Як відомо, раніше повідомлялося, що бойовики зранку 18 серпня обстріляли колону біженців, яку виводило оперативне командування "Північ".

oleksa_sref: (Default)
Господам крикунам и паникерам Хуевое Снежное (поверьте, сейчас очень хуевое, хуевей Славянска и Краматорска вместе взятых) шлет привет.
Господа крикуны и паникеры, настоятельно рекомендую (а также прошу и уповаю на вашу сознательность и рассудительность) воспринять сии строки не как проявление лояльности к власти или безразличия.
Но вы реально ЗАКОЛЕБАЛИ.
Война на Востоке Украины и в Крыму началась не вчера. И не неделю назад. Война началась еще во время Евромайдана, она идет уже полгода. Ее кровавая часть – это сводки об убитых и раненных. Ее виртуальная, но не менее опасная часть, – это информационная война. Но, удивительное дело, наши бравые твиттеряне каждый день аки младенцы, вчера появившиеся на свет. Идет война, а каждое отступление, рокировка, колонна российских БТР, танков и Градов, выступление или не выступление Порошенко (Наливайченко, Авакова, Меркель, Баррозу, Муженко, генералов и т.п.) ежедневно сопровождается сотнями истеричных, неинформативных и сеющих панику постов.
Дорогие мои, вы на кого работаете? Если на Путина, то ставьте на аватару колорадскую ленточку и тогда с вами все ясно. Неужели непонятно, что главная задача информационной войны – это посеять в рядах противника панику, возбудить ропот и народный гнев? Я так  и вижу, как очередной диванный воЕн, проживающий по адресу г. Хмельницкий, ул. Липовая, д.34, вставая утром под чашку кофе открывает твиттер или ФБ, видит сообщение о вхождении Градов с РФ и пишет: ДОКОЛЕ МЫ БУДЕМ ЭТО ТЕРПЕТЬ НАС СЛИЛИ ПОРОХ ТЫ СКОТИНА МЕРКЕЛЬ НАС СЛИЛА НАС УБИВАЮТ АААААААА ВСЕ КОНЧЕНО!!!111
Уважаемые, убивают пока не вас. Убивают военных и мирных на Донбассе. Колонны входят каждую ночь. Там ужасные разрушения. Там смерти, голод, страх и отчаяние. А у вас пока что – мирное небо. Вы пока что в безопасности. Но вам явно нужно высказать свое бесценное мнение в истеричной манере, чтобы казалось, что и вы сделали свой вклад в победу над врагом.
ТАК ВОТ.
ВЫ ДЕЛАЕТЕ ТОЛЬКО ХУЖЕ. ВЫ ВООБЩЕ (от слова «совсем») НИКОМУ ЭТИМ НЕ ПОМОЖЕТЕ.
Знаете, что самое главное во время войны? Это вера и боевой дух. ЭТО ГЛАВНОЕ. Этим народы, даже самые маленькие, типа Финляндии, выигрывают войны против огромных империй.
Наши военные делают все, что от них зависит. Наши волонтеры делают невозможное. Наш Президент сидит до ночи в кабинете и наяривает по телефону заграничным лидерам. Наше СБУ , недавно возглавляемое иностранными агентами, вылавливает по одному диверсантов и шпионов по всей стране. США, ЕС и иже с ними ввели санкции, которые нехило бьют по их экономике. Зона АТО сократилась втрое. Славянск и Краматорск зализывают раны. Харьков и Одессу раскачать не удалось.
Всего этого в марте у нас НЕ БЫЛО. От слова «совсем».
Теперь главное. Каждый день, видя паническое сообщение «ААА НАС СЛИЛИ», задайте себе вопрос: что я могу сделать?
Ранен боец – скиньте денег. Нет касок – скиньте денег волонтерам. Просят помощи переселенцы – выделите им комнату или отнесите еды. Недовольны внешней политикой Украины или действиями милиции – вступите в партию и идите в парламент, пишите статьи с конструктивной критикой, помогите следствию. Если вы видите колонну войск – сообщите с тегом #стоптеррор. Но только не волайте бездумно. Этим вы убиваете шансы Украины на победу.
Боевой дух – это, кроме еды и снаряжения, главное, что нужно нашим военным и гражданским в зоне АТО. Паника в наших рядах – это главное, что нужно Путину и его недобиткам. Подумайте над этим. И каждый раз, когда вам хочется написать что-то капсом с восклицательными знаками и выдать это в эфир, задайте себе вопрос: «Что я могу сделать в этой ситуации?». Ничего? Тогда лучше покричите в окно, побейте подушку или укусите своего кота за попу. Но не нервируйте и без того нервных людей в зоне АТО.
Спасибо за понимание.

Хуевое Снежное. 15 августа 2014 года. (
http://huevyy.wordpress.com/2014/08/15/panikeram/)

З.І. Підтримую! Реально вже задовбало виття. Як від деяких журналістів, так й від пересічних "нитиків". 1 % країни воює, а 50% кричить. Зберіть себе до купи, ганчірки!
oleksa_sref: (Default)
 Ось так Миколаїв зустрічав своїх героїв - десантників, що бойовим маршем прорвалися з оперативного оточення. В цьому немає нічого дивного - так й повинні зустрічати тих, хто воює за наш мирний світ там на Донбасі:


Одеса теж вшанувала своїх земляків:


А такий прийом чекає на псевдогероїв псевдоноворосії: )
oleksa_sref: (Default)
 

Останнім часом деяких представників сімейства ватників потягнуло на філософію. Мовляв, у нас свій погляд на речі ("я хочу разобраться", "есть и такая информация" и т.п. словесні конструкції). В якості ілюстрації навіть дають от таку картинку як зверху, де циліндр має дві різні за формою проекції.

Та біда в тому, що у ватному світі замість проекції підставляють казна що породжене хворою уявою Чуркіна, Кисільова та інших. Це вже не має ніякого відношення до стереометрії, скоріш до психіатрії.


oleksa_sref: (Default)
Наша Міськрада сьогодні переплюнула сама себе.

Ну дійсно, чим ще займатися в Харкові як не роздавати почесні звання? Інших же проблем немає.

Біженці (а їх наша область прийняла найбільше) - всім забезпечені та розселені.
Поранені в шпиталі теж мають усе необхідне.
Терористів в місті не чутно - ніхто нічого не підриває із російської зброї.
Від масових пограбування жінок на вулицях місто не потерпає.
Армія усім забезпечена на століття вперед.

Нудьга суцільна для депутатів - рішуче нікуди прикласти свої титанічні зусилля.
Може їх врятувати від нудьги та відправити у зону АТО? Зброю їм правда давати небезпечно, так хай хоч окопи риють поки солдати відпочинуть. Їй богу в місті нічого від їхньої відсутності не зміниться.

З.І. Як казав мій дід: "Бодай ви б всі повиздихали!"
oleksa_sref: (Default)
Все буде добре!

Харків, пл. Свободи. Сьогодні вранці.

Позичив звідси

Profile

oleksa_sref: (Default)
oleksa_sref

May 2015

S M T W T F S
     12
3456789
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 06:07 am
Powered by Dreamwidth Studios