oleksa_sref: (Default)
[personal profile] oleksa_sref
Що спільного у автомата та слова? Об'єднує їх те, що обидва мають вбивчу силу. А у 21 ст. слово, що розповсюджується зі швидкістю світла, має "пробивну" силу набагто більшу ніж куля.

До чого я це? Прочитав статтю в крайньому примірнику "Тиждень" про ілловайську трагедію (http://tyzhden.ua/Society/122995). Відразу пригадав ось це:

1) По данным командира спецбатальона "Донбасс" Семена Семенченко, потери украинских военнослужащих под Иловайском составляют более тысячи человек.
Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Радио Свобода, об этом он заявил в пятницу в Днепропетровске.
(Джерело:
http://censor.net.ua/v304486)

А тепер висоновок дослідження Я. Тинченко:
2) Всі наявні дані свідчили про те, що в результаті бойових дій у так званому секторі Б протягом 24–31 серпня 2014 року загинуло приблизно 400 (211 - підтвердженна смерть + 70-80 % з числа 337 зниклих безвісті) українських військовослужбовців та правоохоронців. Ці висновки підтвердив документ, який випадково потрапив до рук одному з членів групи, – відомість обліку вояків, які брали участь у бойових діях сектору Б за вище зазначений період.

Причина трагедії - наївна недооцінка готовності рашки на пряму інтервенцію та розтягнуті на широкому фронті сили ЗСУ та МВД.
Провина Муженко та Гелетея беззаперечна, а от щодо політичних плясок вже після трагедії... Здається правда вже непотрібна нікому.

Було обіцяно, що до її роботи (ТСК у ВР) залучатимуться військові експер­­ти, які дадуть професійну оцінку діям генералів під Іловайськом. 20 жовтня в інтернеті з’явився так званий проміжний звіт комісії – досить великий, але абсолютно нефаховий. Таке вражен­­ня, що його готував якийсь журналіст – аматор у військовій справі. Причому головним прагненням того, хто його написав, було не дійти до істини, а зробити винними кількох конкретних осіб.

Слухайте, це тільки у мене все більше й більше питань до деяких "нових облич" та цензорів, а?

 

 

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

oleksa_sref: (Default)
oleksa_sref

May 2015

S M T W T F S
     12
3456789
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 06:14 am
Powered by Dreamwidth Studios